Zusätzliche Information
| Gewicht | 0.05 kg |
|---|---|
| Brand | Isager |
| Färbung | Uni |
| Faser | Baumwolle |
| Versponnen in | Italien |
| Gefärbt in | Italien |
| Inhalt | 50 g |
| Lauflänge | 150 m |
| Nadelstärke | 2.75, 3, 3.25, 3.5 |
| Maschenprobe pro 10 cm | 24 M x 28 R |
| Garnstärke | Sport |
| Pflegehinweis | 40° C / Waschmaschine |
